ZESPÓŁ

mgr Weronika Olesiak

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
Praktykę zdobywała na zagranicznej uczelni Maastricht University oraz w krakowskich placówkach medycznych.

Do pacjentów podchodzi kompleksowo, skupiając się na edukacji żywieniowej, która umożliwi świadome wybory żywieniowe. Opracowując jadłospis uwzględnia preferencje żywieniowe oraz tryb życia pacjenta. Swoją wiedzę z zakresu dietetyki i medycyny, ciągle poszerza podczas licznych szkoleń. Jest aktywnym uczestnikiem konferencji naukowych oraz współautorką artykułów naukowych w języku polskim, jak i angielskim.

Zespół psychologów i psychterapeutów Neuronalne

Zespół zajmujący się diagnozą i terapią różnego typu zaburzeń i chorób psychicznych. Psycholodzy i psychoterapeuci wspierają podopiecznych w codziennych trudach, pomagając zrozumieć istotę problemów. Zajmują się pracą z dziećmi, dorosłymi, parami oraz rodzinami. Prowadzą również diagnozę QEEG i terapię biofeedback. Patrząc na pacjenta holistycznie łączymy dietę i terapię w spektrum autyzmu.

mgr Dariusz Stąpor

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku dietetyka oraz Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacją trener personalny.

Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Polish Association for Good Clinical Practice. Pasjonat sportów walki (judo, mma, bjj) oraz sportów wytrzymałościowych (biegi długie, kolarstwo, triathlon). Certyfikowany trener personalny oraz ratownik wodny, uczestnik licznych kursów zarówno w tematyce treningu jak i żywienia. W swojej pracy dietetycznej ze sportowcami dużą uwagę zwraca na detale. Wraz z Weroniką są współautorami międzynarodowych publikacji naukowych.

Jakub Mauer

Certyfikowany trener personalny oraz trener Kadry Śląska młodzików, były trener seniorskiej drużyny SPR Grunwald II Ruda Śląska, czynny zawodnik piłki ręcznej. Wspólnie z Weroniką łączą swoją wiedzę w pracy dla Ośrodka Sportu w Piłce Ręcznej (OSPR), przygotowując zawodników do zawodów.

Trener Kadry Śląska młodzików, były trener seniorskiej drużyny SPR Grunwald II Ruda Śląska, czynny zawodnik piłki ręcznej. Kuba prowadzi również treningi personalne w piłce ręcznej, których celem jest doskonalenie umiejętności gry. Największy nacisk kładzie na umiejętności techniczne, związane z operowaniem piłką oraz poruszaniem się po boisku.

Praca trenera jest dla Kuby przede wszystkim misją pomagania innym w spełnieniu osobistych celów. Realizuje treningi z osobami chcącymi poprawić jakość swojego zdrowia i życia, chorującymi na choroby przewlekłe oraz z takimi, które systematycznie przygotowują się do zawodów w różnych dyscyplinach sportowych.